A A A

Lista judecătorilor

Sediul central Criuleni

 

Data numirii în funcție

Notă

1.

 SUCIU Veaceslav  (președinte – 12.05.2017)

26.05.1999

 

2.

 BOLOGAN Angela

20.05.2017

 

3.

 CARAMAN Sergiu

19.10.2012

 

4.

 MOTRICALĂ Alexandru 

30.09.2008

 

5.

 ȚURCAN Romina

15.03.2017

 

6.

 Vacant

 

 

Sediul Dubăsari

 

Data numirii în funcție

Notă

1.

 CERBU Adrian

08.02.2012

 

2.

 MALANCIUC Ion

22.12.2011

 

3.

 TALPĂ Boris

21.04.2009

detașat INJ (02.06.2018-02.12.2019)